آموزش ردیم کردن گیفت کارت آیتونز با استفاده از سیستم و موبایل

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آموزش شارژ کردن گیفت کارت آیتونز با استفاده از سیستم

نحوه شارژ گیفت کارت اپل

برای شارژ کردن گیفت کارت اپل از طریق رایانه های شخصی می توانید برنامه ی آیتونز را دانلود کنید. طبق دستور العمل زیر کد گیفت کارت را وارد اپل ایدی کرده و اکانت را به میزان دلخواه شارژ نمایید.
پس از اجرای برنامه ی ایتونز به صفحه ی زیر منتقل می شوید. با ما همراه شوید تا گام به گام با استفاده از اموزش تصویری طریقه ی شارژ کردن گیفت کارت  اپل با سیستم را به شما اموزش دهیم.

صفحه برنامه آیتونزدر اولین مرحله و پس از باز کردن برنامه ی ایتونز از نوار بالای صفحه گزینه ی Account را انتخاب نمایید و سپس بر روی گزینه ی مشخص شده یا همان SignIn… کلیک نمایید.

صفحه برنامه آیتونز
اطلاعات اپل ایدی خود را در قسمت های مشخص شده وارد نمایید.
در بخش Apple ID، ادرس اپل ایدی خود را وارد نمایید. پس از آن در بخش Password کلمه ی عبور اپل ایدی خود را وارد نمایید و در اخر پس از اطمینان از درستی اطلاعات وارد شده بر روی دکمه ی Sign In کلیک نمایید.

وارد کردن اپل آیدی
پس از این که به اپل ایدی شخصی خود وارد شدید مجدد بر روی گزینه ی Account کلیک نمایید. در نهایت برای شارژ کردن گیفت کارت اپل بر روی گزینه ی Redeem کلیک نمایید.

کلیک بر روی گزینه ردیم
در قسمت مشخص شده کد گیفت کارت آیتونز خود را وارد نمایید و پس از اطمینان از درست بودن کد بر روی گزینه ی Redeem کلیک نمایید.

ردیم کردن گیفت کارت آیتونز[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آموزش شارژ کردن گیفت کارت اپل با استفاده از موبایل

نحوه شارژ گیفت کارت اپل

برای شارژ کردن گیفت کارت اپل از طریق گوشی موبایل در ابتدا از آی پی خود مطمئن شوید که با کشور گیفت کارت و کشور اپل آیدی یکسان باشد.
سپس برنامه ی اپ استور خود را باز نمایید و با ما همراه باشید تا قدم به قدم به شما اموزش دهیم چطور گیفت کارت اپل خود را ردیم کنید.

در مرحله ی اول پس از باز کردن اپ استور بر روی گزینه ی مشخص شده در عکس کلیک نمایید.

صفحه اپ استور
در بخش Apple ID، ادرس اپل آیدی خود را وارد نمایید و در بخش Password کلمه ی عبور خود را وارد نمایید و پس از اطمینان از صحیح بودن اطلاعات وارد شده بر روی گزینه ی Sign In کلیک نمایید.

ورود به اپل آیدی
پس از وارد شدن به صفحه ی جدید برای شارژ گیفت کارت اپل خود بر روی گزینه ی Redeem Gift Card or Code کلیک نمایید.

کلیک روی گزینه ردیم گیفت کارت
می توانید با استفاده از Use Camera گیفت کارت خود را ردیم نمایید که در این صورت باید حتما اسکن اصلی کارت را در اختیار داشته باشید و اگر میخواهید کد گیفت کارت را به صورت دستی وارد نمایید یا پیست کنید می توانید از گزینه ی You can also enter your gift card or download code manual استفاده کنید.

انتخاب نحوه ردیم گیفت کارتهمچنین می توانید در صفحه ی اصلی اپ استور صفحه را پایین کشیده و با استفاده از گزینه ی ردیم که در عکس مشخص شده است گیفت کارت اپل خود را شارژ کنید.

روش دیگر ردیم گیفت کارت آیتونز

برای اقدام جهت خرید گیفت کارت اپل به صفحه خرید گیفت کارت اپل آیتونز مراجعه نمایید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]