آموزش شارژ گیفت کارت گوگل پلی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آموزش شارژ گیفت کارت گوگل پلی

نحوه شارژ اکانت گوگل والت

موارد استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت گوگل پلی صرفا برای خرید محصولات الکترونیکی مثل موزیک، ویدیو، سریالهای تلویزیونی و یا خرید نرم افزارهای اندرویدی به کار می ‌روند و از آنها نمی توان برای خرید محصولات فیزیکی استفاده کرد. از مزیت های مهم این کارتها، نداشتن تاریخ انقضاست. بنابرین میتوانید هر زمان که نیاز داشتید از اعتبار گوگل پلی گیفت استفاده کنید.

در استفاده از گیفت کارت های گوگل پلی آن چه از هر چیزی واجب تر بوده و رعایت نکردنش باعث مشکلات فراوان و بعضا حل نشدنی خواهد شد، آشکار شدن ایرانی بودن شما برای گوگل است. در هنگام استفاده از این گیفت کارت ها باید از وی پی ان آمریکا استفاده شود. آدرس منزل شما در اکانتتان به آمریکا تغییر یابد و از تمامی راه هایی که ممکن است از طریق آن گوگل متوجه ایرانی بودن شما شود جلوگیری شود.

نحوه شارژ اکانت گوگل پلی

برای اطلاع از نحوه شارژ اکانت گوگل پلی خود در ابتدا باید به این موضوع توجه داشته باشید که آی پی کشور شما بر روی کشور گیفت کارت و کشور منتخب شده برای اکانت یکسان باشد.
پس از اطمینان از صحیح بودن آی پی با ما همراه شوید تا نحوه شارژ اکانت گوگل پلی از طریق سایت گوگل پلی را به شما اموزش دهیم.

انتخاب گزینه redeem

سایت https://play.google.com را باز کنید.
بر روی قسمت مشخص شده Redeem کلیک نمایید.

نحوه شارژ گیفت کارت گوگل پلی

وارد کردن کد شارژ گیفت کارت گوگل پلی

کد گیفت کارت مورد نظر خود را وارد نمایید و پس از اطمینان از صحیح بودن کارکتر های کد گیفت کارت گوگل پلی بر روی گزینه ی Redeem کلیک نمایید.

نحوه شارژ گیفت کارت گوگل پلی

چک کردن موجودی

برای چک کردن موجودی بر روی گزینه ی Account کلیک کنید. می توانید اطلاعات خرید، نرم افزار ها، بازی ها، مبلغ موجودی و … را از این قسمت چک کنید.

نحوه شارژ گیفت کارت گوگل پلی

پس از اطلاع از نحوه شارژ اکانت گوگل والت برای خرید آن به صورت سریع و تحویل آنی میتوانید به صفحه خرید گیفت کارت گوگل پلی موجود در سایت مراجعه نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]