پیام های خطا هنگام استفاده از گیفت کارت استیم

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ارورهای هنگام شارژ گیفت کارت استیم

اگر پس از خرید گیفت کارت و ساخت اکانت در سایت استیم هنگام شارژ گیفت کارت استیم با خطایی مواجه شدید که دلیل آن را نمی دانستید اصلا نگران نباشید، ما در اینجا تعدادی از خطاهای رایج را برای شما آورده ایم که میتوانید با مطالعه آنها مشکلتان را حل نمایید.

ارورهای شارژ گیفت کارت استیم

اگر با ارور The steam wallet code you have entered is invalid. Please carefully verify the characters as you re-enter the code مواجه شدید به این معنا هست که یا کد گیفت کارت را به درستی وارد نکرده اید و احتمالا یکی از کاراکتر های کد به اشتباه وارد شده است و یا این که آی پی شما مشکل دارد و با کشور گیفت کارت یکسان نمی باشد. توجه داشته باشید که آی پی در استیم بسیار مهم است و اگر مشکل داشته باشد نمی توانید کد را ردیم کنید.

ارورهای شارژ گیفت کارت ستیم

اگر با ارور An unexpected error has occurred. Your Steam wallet code has not been redeemed Please wait 30 minutes and try redeeming the code again. If the problem persists, please contact steam support for further assistance. مواجه شدید به این معنا هست که یا از آی پی درست استفاده نکرده اید و اکانت شما برای مدت سی دقیقه بلاک شده است و یا تعداد دفعاتی که کد را به اشتباه وارد کرده اید زیاد بوده و پس از گذشت سی دقیقه می توانید مجدد برای ردیم کردن کد تلاش کنید.

ارورهای شارژ گیفت کارت استیم

اگر با ارور The steam wallet code you have entered has already been redeemed. Steam support is unable to issue you a new code مواجه شدید بدین معناست که کد شما قبلا استفاده شده است. پس از چک کردن موجودی اگر مبلغ به اکانت شما اضافه نشده بود با بخش پشیتبانی فروشگاه گیفت کارت سل در ارتباط باشید.

ارورهای شارژ گیفت کارت استیم[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]