گیفت کارت آمازون

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت آمازون آمریکا

[/vc_column_text][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

 گیفت کارت آمازون  Amazon gift card

آمازون amazon يك شركت تجارت الكترونيكی و بدون شك بزرگترين فروشگاه آنلاين جهان است كه در سال ۱۹۹۴ در آمريكا تاسيس شد.

اين شركت ابتدا كار خود را با فروش آنلاين كتاب و مقالات شروع كرد و رفته رفته محصولات خود را ارتقاء داد. امروزه مهمترين خصوصيت آمازون تنوع زياد در محصولات است كه سايت آمازون را به بزرگترين و معروف ترین فروشگاه اینترنتی کتاب ، سی دی ، محصولات دیجیتال و … تبديل كرده است.

خريد محصولات ديجيتالی از آمازون برای كاربران گوشی های BlackBerry و سیستم عامل اندروید android بسيار راحت تر از گذشته انجام می شود چرا كه آمازون یک App Store برای فروش بازی های هوشمند ، اپليكيشن ها و برنامه های متنوع خود دارد كه کاربران بوسيله آن می توانند نرم افزار های محبوب و کمیاب مورد نظر خود را از این شركت خریداری ، دانلود و استفاده كنند از اين جهت دارای اهميت بسيار زيادی برای كاربران است.

آمازون در سال به مناسبت های مختلف اقدام به حراج محصولاتش می کند که معروف ترين آنها حراج “ Black Friday ” یا “ جمعه سیاه ” است كه تخفيف محصولات آمازون به ۹۰% می رسد.

در ساليان اخير در ايران اكثر کاربران که از سایت آمازون خرید می كردند دانشجویان و اساتید بودند که با خريد کتاب ها و مقالات علمی مورد نياز خود آنها را بصورت الکترونیکی دریافت می كردند. ولی امروزه با فراگير شدن و همه جانبه شدن سايت آمازون كاربران زيادی جذب اين فروشگاه بزرگ شدند و خرید هايی مانند خرید لایسنس نرم افزارهای کاربردی ویندوز و مک ، خرید و دانلود موزیک از دیتابیس قوی آمازون ، خرید کتاب از آمازون ، خرید فیلم و … را بوسيله گيفت كارت امازون بسيار راحت انجام می دهند چرا كه آمازون ديگر فقط يك فروشگاه آنلاين معطوف به كتاب و مقالات نيست.

گیفت کارت آمازون

در گذشته براي خريد از فروشگاه آمازون از مستركارت و ويزا كارت استفاده می شد ولی با توليد گيفت كارت آمارون يا همان كارت هديه آمازون توسط اين شركت خريد از سايت آمازون با استفاده از  خرید گيفت كارت آمازون هم ارزان تر است و هم آسان تر .

برای خرید از فروشگاه آمازون بهترین روش استفاده از کارت اعتباری آمازون (Amazon Gift Card) يا همان گيفت كارت آمازون می باشد كه برای خرید تمام محصولات آمازون مورد استفاده قرار می گيرد ( اندروید Appstore for Android ، موزیک MP3s & Cloud Player ، کتاب Kindle Store ، بازی و نرم افزار Digital Games & Software و …) كه از اين بين بخش نرم افزارهای اندروید در فروشگاه آمازون به دلیل وجود امکان دسترسی ایرانیان به آن بسيار مورد توجه کاربران ايرانی قرار دارد.

با خريد گيفت كارت آمازون می توانيد حساب كاربری خود را در اين فروشگاه بزرگ شارژ كنيد و به اندازه اعتبار شارژ شده از سايت آمازون خريد كنيد. همچنين برای خريد جم نيز مورد استفاده قرار می گيرد. اما دقت داشته باشيد كه بدليل تحريم كشور ايران امكان خريد با ای پی ايران وجود ندارد به همين دليل بايد IP خود را به غير از ايران تغيير دهيد.

خرید گیفت کارت آمازون amazon کاربرد و مزایای بسیار زیادی دارد كه می توان به :
  • خرید لوازم نو و دست دوم
  • خريد بازی های پرهيجان
  • فروش کتاب
  • دی وی دی و سی دی
  • بسته های نرم افزاری
  • کیف و کفش و پوشاک
  • برنامه ها و اپليكيشن های ديجيتالی
  • خريد موزيك و فيلم
  • خريد جم
  • خريد نرم افزارهای موبايل

و خريد هزاران محصول ديگر اشاره كرد.
همچنين از طریق خرید گیفت کارت آمازون و شارژ اكانت خود در آمازون می توانيد با مراجعه به سايت های myhabit.com و endless.com و وارد کردن مشخصات اکانت آمازون خود با استفاده از اعتبار گیفت کارت آمازون خود ، از خدمات این دو سایت نیز به صورت کامل بهرمند شوید.

برای نحوه شارژ حساب آمازون خود میتوانید به بخش آموزش گیفت کارت آمازون موجود در سایت گیفت کارت سل مراحعه کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]