گیفت کارت بتل نت | بلیزارد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت بتل نت| بلیزارد آمریکا

[/vc_column_text][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت بتل نت | گیفت کارت بلیزارد

بلیزارد Blizzard یک شرکت طراحی و تولید بازی های رایانه ای است كه در سال ۱۹۹۶ با عنوان بتل نت  battlenet ( سرویس بازی های آنلاین ) کالیفرنیا تولید شد. در همان ابتدا با انتشار بازی های نقش آفرینی به سبك اکشن و ماجرایی و بازی های جذاب و پر هيجان معروف شد و به عنوان اولين سرویس دهنده ی آنلاین با عرضه ی مستقیم بازی های اکشن شهرت يافت.

بتل نت ( Battle.NET ) را می توان به عنوان مادر وارکرافت لقب داد كه سرور اصلی آن بوده و چکیده ای از همه ی بازی های جذاب و پر هيجان این کمپانی بزرگ است.

بتل نت ، نرم افزاری برای پخش و خرید بازی های شرکت Blizzard است که معمولا برای اجرای بازیهای این شرکت و بازی های آنلاین آن به این نرم افزار نیاز خواهید داشت. همچنین این برنامه دارای قسمت چت و مسنجر برای کاربران و پلیر های این شرکت است تا گیمرها بتوانند در حین بازی با هم صحبت کنند و بازی مولتی پلیر و گروهی برای خود داشته باشند.

يكی از مهمترين و اصلی ترین ویژگی بليزارد بتل نت را می توان عدم وجود هزینه‌های عضویت و آسان سازی ساخت حساب کاربری نام برد كه همين موضوع مخاطبين زيادی را به خود جذب كرده است.

خرید گیفت کارت بتل نت 

برای استفاده از بازی های آنلاين و جذاب سرویس بتل نت و استفاده از خدمات و امكانات اين شركت بزرگ نیاز به خريد گیفت کارت بلیزارد بتل نت دارید.

خرید گیفت کارت بلیزارد bellizard كه با نام های خريد بالانس كارت بليزارد بتل نت ، خريد گيم كارت بليزارد و خريد اعتبار گيفت كارت بتل نت ( Battle.net ) نيز شناخته شده است در فروشگاه گیفت کارت سل موجود میباشد.

از لینک Blizzard app میتوانید برنامه بتل نت را دانلود کنید. در قسمت Blizzard app روی گزینه Application Installer کلیک کنید. نکته: برنامه به صورت ۲بار نصب میباشد و بعد از اجرای فایل اصلی بتل نت ، فایل های مورد نیاز را دانلود میکند ، پس به اتصال اینترنتی نیاز دارید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]