گیفت کارت فیسبوک

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت فیسبوک

[/vc_column_text][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت فیسبوک Face book

فیسبوک facebook اولين و بزرگترین شبکه اجتماعی جهان است كه ايده ها ، ابتكارات و نوآوری ها دنياي ارتباط مجازی را وارد فاز تازه ای كرد.

اين شبكه اجتماعی پر طرفدار غير از امكانات عمومی که شامل: ارسال و دريافت پيام ، اضافه كردن كاربران به فهرست دوستان ، ايجاد نمايه شخصی و… دارای امكانات اختصاصی مانند بازی های آنلاين محبوب ، برنامه ها و اپليكيشن های متفاوت و جذاب اين شبكه و سفارش تبليغات در سايت فيسبوك است. برای استفاده از اين امكانات نياز به خريد گيفت كارت فيسبوك يا همان خريد اعتبار فيسبوك كه در واقع واحد پول مجازی facebook است را داريد.

اعتبار فيسبوك چيست ؟
  • اعتبار فیسبوک واحد پول مجازی فیسبوک است که كاربران با خرید گیفت کارت فیسبوک دارای اعتبار فیسبوک شده و قادر به خرید درون بازی‌ها ، برنامه‌ها ، اپليكيشن ها و ايجاد سفارش تبليغات در شبكه يا سیستم فیسبوک می شوند.
  • ارزش اعتبار فيسبوك در شبكه FaceBook به اين صورت است كه هر دلار آمريكا برابر با ۱۰ اعتبار فيسبوك است. مثلا شما با خريد گيفت كارت ۱۰ دلاری فيسبوك و رديم كردن آن در شبكه فيسبوك دارای ۱۰۰ اعتبار فيسبوك خواهيد شد كه از آن می توانيد در تمام امكانات اختصاصی گفته شده فيسبوك استفاده كرد.
  • گیفت کارت facebook را می توان با دلار آمریکا ، پوند انگلیس ، یورو یا کرون دانمارک خریداری كرد.
  • گيفت كارت فيسبوك به نام های زيادی از جمله گيم كارت فيسبوك ، اعتبار فيسبوك ، شارژ اكانت فيسبوك و غيره شهرت دارد.

اعتبارات فیسبوک در سایت گیفت کارت سل موجود میباشد و باعث افتخار است که با همکاری تیم گیفت کارت سل امکان خرید گیفت کارت فیسبوک و تحویل آن به صورت آنی و سریع برای شما عزیزان فراهم شده است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]