گیفت کارت گوگل پلی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت گوگل پلی

[/vc_column_text][vc_column_text]

گیفت کارت گوگل پلی آمریکا

[/vc_column_text][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت گوگل پلی استرالیا

[/vc_column_text][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت گوگل پلی انگلیس

[/vc_column_text][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت گوگل پلی google play

گوگل پلی (google play) یک سرویس چند رسانه ای از کمپانی گوگل است که گوگل آن را در ماه مارس ۲۰۱۲ که خدمات دو برند سابق اندروید مارکت و گوگل موزیک را ادغام کرد معرفی کرد. سرویس گوگل پلی دارای یک فروشگاه بزرگ آنلاین برای خرید موسیقی، فیلم، کتاب ، نرم‌افزارهای کاربردی و بازی‌های اندروید و مدیا پلیر ابری می‌باشد.

این فروشگاه دارای نسخه تحت وب و نسخه اپلیکیشن در گوشی ها با سیستم عامل اندروید می باشد که با خرید گیفت کارت گوگل پلی و شارژ حساب گوگل والت خود میتوان از امکانات و خدمات غیر رایگان آن استفاده کرد.

گیفت کارت گوگل پلی در واقع کارت هدیه شرکت گوگل است که از آن برای هدیه دادن به عزیزان یا استفاده شخصی برای خرید از فروشگاه گوگل پلی میتوانید استفاده کنید. اعتبار گیفت کارتهای گوگل پلی همانند سایر گیفت کارتها  قابل نقل و انتقال نمیباشد.

خرید گیفت کارت گوگل پلی

دقت داشته باشید اگر قصد استفاده از گیفت کارت های google play را دارید، حتما باید از قوانین و سیاست های حفظ حریم شخصی فروشگاه گوگل پلی اطلاع داشته و با آن ها موافقت کنید. این قوانین را می توانید در وب سایت گوگل پلی پیدا کنید.

اگر می خواهید که گیفت کارت را مستقیما به حساب گوگل پلی خود شارژ نمایید بایستی یک حساب کاربری گوگل والت Google Wallet و یک ارتباط اینترنتی داشته باشید.

با شارژ حساب گوگل پلی  خود هیچ درصد و یا مبلغی از ارزش گیفت کارت شما کسر نخواهد شد. کارتها می توانند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم برای خرید از گوگل پلی استفاده شوند. مبالغی که از خریدها باقی می مانند در حساب گوگل پلی شما ذخیره می شوند تا بعدا بتوانید از آن ها استفاده کنید یعنی گیفت کارتهای گوگل پلی تاریخ انقضا ندارند.

کارت های هدیه (Gift Cards) برای دریافت پول نقد و یا تبادل با کارت های دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند، قابل شارژ مجدد نیستند و نمی توانند با حساب های دیگری که به گوگل والت Google Wallet شما وصل هستند ترکیب و یا تبدیل شوند!

برای استفاده و خرید گیفت کارت گوگل پلی هیچگونه محدودیتی ندارید و در ۷روز هفته ودر هر ساعتی از شبانه روز میتوانید به خرید از فروشگاه گوگل پلی بپردازید.

برای استفاده از هرکدام از گیفت کارتهای گوگل پلی موجود در فروشگاه گیفت کارت سل باید کشور اکانت گوگل شما با کشور گیفت کارت گوگل پلی خریداری شده یکی باشد.

نکته بسیار مهم در مورد استفاده از گیفت کارت های گوگل پلی 

این است که بر اساس تحریم های جدید آمریکا در صورت استفاده از کد گیفت کارت با آی پی هر کشوری به جز آمریکا کد باطل و بلا استفاده میشود و فروشگاه گیفت کارت سل هیچ گونه مسئولیتی در برابر این موضوع ندارد.

در ضمن به هیچ عنوان از نرم افزار گوگل پلی جهت شارژ استفاده نکنید احتمال بلاک شدن کد گیفت کارت در این روش یسیار بالا است زیرا از طریق سیم کارت شما و هیستوری گوگل پلی ایرانی بودن شما برای گوگل تایید میشود.

توجه داشته باشید که این موضوع برای گیفت کارت انگلیس با آی پی انگلیس و گیفت کارت استرالیا با آی پی استرالیا مقدور می باشد. . برای مطمئن شدن از اینکه آی پی خود را به آمریکا تغییر داده اید می توانید از سایت whatismyipaddress.com استفاده کنید .

تمامی گیفت کارتهای شرکت گوگل پلی از کمترین مبلغ ۵ دلار و ۱۰ دلار تا حداکثر ۲۰۰ دلار در فروشگاه گیفت کارت سل موجود میباشد.

پس از خرید گیفت کارت از این فروشگاه و دریافت کد باید نسبت به شارژ اکانت جبمبل یا اکانت گوگل پلی خود اقدام کنید.

اگر اکانت جیمیل ندارید از طریق آموزش ساخت اکانت جیمیل نسبت به ساخت آن اقدام نمایید.

[/vc_column_text][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]