گیفت کارت مینت

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت مینت

[/vc_column_text][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت مینت Mint

مینت Mint در لغت به معنای نعناع می باشد، Mint توسط Paymentwall در سال ۲۰۱۳ به عنوان یک روش پرداخت پیش پرداخت برای خرید الکترونیکی کالا و خدمات ساخته شده است. Mint با هدف ارائه کارت های اعتباری و نقل انتقالات پرداخت آنلاین بانکی یک جایگزین امن تر و آسان تر برای کاربران شده است و آنرا توسعه بخشیده است.

گیفت کارت مینت که با نام های همچون مینت کارت یا mint cash card نیز شناخته میشود همانند گیفت کارت ویزا، گیفت کارت مستر، گیفت کارت ریکستی و … دارای اعتبار می باشد. گیفت کارت مینت را میتوان در برخی خرید های اینترنتی که خرید از طریق مینت کارت را قبول میکنند استفاده نمود.

تقاضا برای گیفت کارت مینت دارای رشد فوق العاده ای بوده و در حال حاضر در سراسر جهان چه آفلاین و چه آنلاین دارای فروش است. Mint در اکتبر ۲۰۱۵ از  paymentwall جدا شد و فعالیت خود را بطور کاملا مستقل شروع نمود.  این کارت با بهبود مدیریت و کشف فرصت ها، رشد بیشتری را برای شرکت به ارمغان آورد.

به طور خلاصه می توان گفت Mint یک روش پرداخت آنلاين برای افرادی است که نیاز به حفظ حریم خصوصی و امنیت در اطلاعات شخصی خود دارند.

خرید گیفت کارت مینت

با خرید گیفت کارت مینت امکان خرید بازی های آنلاین، خرید هاست خارجی،پرداخت بازی minecraft، سرویس های آنلاین اینترنتی MMORPG، پرداخت vps و شبکه های خصوصی و همچنین استفاده از مينت كارت بدون محدوديت سنی برای شما فراهم میشود.

فروشگاه گیفت کارت سل مفتخر است که توانسته شرایطی را جهت خرید آسان انواع گیفت کارت ها فراهم نمایید تا شما عزیزان بتوانید در محیطی امن و مطمئن خرید خود را انجام داده و از مزایای آن استفاده کنید.

اگر پس خرید گیفت کارت مینت به مشکل برخوردید میتوانید به بخش آموزش گیفت کارت مینت مراجعه نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]