گیفت کارت اوریجین

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت اوریجین آمریکا

[/vc_column_text][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت اوریجین EA| کش کارت اوریجین

اوریجین origin مانند استیم steam یک برنامه مدیریت بازی است كه در سال ۲۰۱۱ توسط کمپانی Electronic به عنوان عرضه ی دیجیتال بازی ها شروع به فعاليت نمود. اوریجین نسبت به استيم يك تفاوت بزرگ دارد كه اين نرم افزار فقط برای بازی های EA كاربرد دارد و قابل استفاده است.

اكثر بازی های EaGames ( در واقع EA همان اکانت شما در کلیه بازی های شرکت Electronic Arts می باشد) تحت اوریجین هستند. از مشهورترين آنها می توان به فيفا ، Battlefield ، NFS MW ، Call Of Duty ، FiFA World، بتل فرانت ، BattleFront و بسياری ديگر از بازی های پرهيجان و جذاب ديگر اشاره كرد. بعضی از بازی ها هم تحت استیم و هم تحت اوریجین هستند مثل بازی Generals برای همين در استفاده از اين بازی ها استفاده از گيفت كارت استيم يا گيفت كارت اوريجين تفاوت چندانی با هم ندارند.

مزایای خرید گیفت کارت اوریجین

شما میتوانید نرم افزار اوریجین را از سایت www.origin.com دانلود کنید و به بیش از ۲۰ بازی رایگان که در بخش Vault موجود است با خرید كش كارت اوریجین و پرداخت عضویت اوریجین دسترسی پیدا کنید.

با خرید گيفت كارت اوریجین میتوانید يك هفته زودتر از عرضه شدن بازی آن را بازی کنید. در اين حالت نه فقط نسخه ی آزمایشی بلکه میتوانید نسخه کامل و اصلی را بازی کنید و تمام اطلاعات بازی آزمايشی به بازی اصلی منتقل می شود.

با خرید از اوریجین استور Origin Store میتوانید از ۱۰ درصد تخفیف در تمامی بازی ها برخوردار شويد، به طوری كه حتی در موارد استثنایی تخفیف شما به سایر تخفیف ها نيز اضافه خواهد شد.

تفاوت شرکت اوریجین با استیم

اوريجين تنها بازی های EA را ساپورت می كند يعنی فقط بازی های اين شركت ( Electronic art ) را پشتيبانی می كند و در مورد بقیه بازی ها کاربردی ندارد. به همين دليل نسبت به نرم افزار استيم يا همان valve رتبه ی پايين تری دارد. همچنین در کلاینت اوریجین بازی ها گارانتی دارند يعنی شما پس از خرید بازی در يك مدت زمان معین می توانید بازی را برگشت داده و هزینه ی پرداخت شده خود را پس بگیرید ولی اين امكان در استيم وجود ندارد.

نحوه پرداخت اوریجین

نرم افزار اوریجین درگاهای  Visa card،  master card، credit card، paypal و EA wallet  را ساپورت میکند. اما به دلیل وجود تحریم در داخل ایران امکان استفاده از درگاه های کردیت کارت| credit cart و پی پال| paypal ممکن نمی باشد. تیم گیفت کارت سل امکان خرید ویزا کارت و مستر کارت را در این سایت برای شما فراهم نموده است.

به جز موارد بالا شما همچنین میتوانید با خربد کش کارت اوریجین EA cash card یا همان خربد گیفت کارت اوریجین پرداخت خود را انجام داده و از امکانات نرم افزار اوریجین لذت ببرید.

پس از خرید گیفت کارت اوریجین برای ساخت اکانت اوریجین حتما ای پی خود را به امریکا تغییر دهید. پس از خرید EA Cash Card کارت یا همان اوریجین کارت فقط یک بار قادر به ردیم کردن کد هستید و نمی توانید شارژ اکانت خود را به اکانت دیگری منتقل کنید. میزان نگهداری دلار الکترونیکی در اکانت اوریجین حداکثر ۳۰۰ دلار و میزان خرید در هر روز حداکثر ۲۰۰ دلار خواهد بود.

با مراجعه به بخش آموزش های سایت گیفت کارت سل میتوانید از آموزش نحوه ی شارژ اکانت اوریجین استفاده نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]