خرید گیفت کارت ریزر گلد Razer Gold

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت ریزر گلد

[/vc_column_text][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت Razer Gold ریزر گلد

ریزر گلد Razer Gold (گلوبال) یک سیستم پرداخت است که به کاربران محلی و بین المللی اجازه داده می شود تا در بازی های آنلاین و یا دنیای مجازی خرید سکه یا اعتبار انجام دهند. مصرف کنندگان می توانند بدون کارت اعتباری و بدون افشای اطلاعات محرمانه خود با تبدیل پول نقد به ریکستی در ۱۴۰ هزار فروشگاهی که در آمریکا و برزیل موجود است پول خود را چنج کنند و یا اینکه به ۵۰۰ هزار مکان در سراسر جهان پرداخت خود را داشته باشند.

از جمله بازی هاي معروفی که زیر مجموعه گیفت ریزر می باشند می توان به :

GodsWar, The West, Tanki Online, Trove, NINJA SAGA, Wild Guns, CrossFire, Runes of Magic  اشاره نمود كه با تهیه این گیفت کارت می توانید هزینه این بازی ها و هزاران بازی ديگر را پرداخت نموده و حتی امكان پرداخت سکه و یا نقد در حین بازی ها نيز هستید.

با وجود این گیفت کارت ، نگرانی های کاربران در رابطه با بازی های چند نفره و دانلود بسیاری از بازی ها از بین خواهد رفت.

گیمرها بوسیله این گیفت کارت می توانند بازی‌های مورد علاقه خود را از بزرگترین و مطرح ترین فروشگاه های آنلاین بازی دریافت و دانلود نمایند.

پس از خرید گیفت کارت ریزر گلد  از سایت گیفت کارت سل و بلافاصله پس از پرداخت، کد گیفت کارت به ایمیل کاربر ارسال می شود و پس از شارژ ریزر گلد کاربر قادر به خرید هزاران بازی و خرید درون برنامه ای خواهد بود.

مشخصات گیفت کارت ریزر گلد

  • این گيفت كارت شامل يك كد ۱۶ رقمی است.
  • واحد پول ریزر گلد در همه جاي دنيا  فقط دلار آمریکا می باشد.
  • بدون كارمزد و ماليات در پرداخت.
  • فقط در وب سايت های اینترنتی و فروشگاه هاي آنلاين قابل استفاده است.
  • ریزر كارت قابل شارژ و انتقال اعتبار نمی باشد.
  • مبلغ موجود در گیفت کارت پس از اینکه پرداخت انجام شد غیر قابل برگشت است.

برای اطلاع از لیست کامل محصولات قابل تهیه و خريد با ریزر كارت به فروشگاه ریزر گلد به آدرس  https://gold.razer.com مراجعه فرماييد.

دلیل تغییر نام شرکت ریکستی

رایزر یا ریزر یک شرکت بزرگ تولید سخت افزارهای گیمینگ است و همچنین RAZER در صنعت بازی های آنلاین به طور گسترده فعالیت داشته و اخیرا اقدام به خرید شرکت Rixty Entertainment کرده و آن را به سرویس ریزر گلد Razer gold تغیر نام داده است. لازم به ذکر است که این شرکت اعتبار کاربران سابق ریکستی را به پنل جدید ریزر گلد انتقال داده است. همچنین اگر شما از قبل گیفت کارت ریکستی داشته باشید میتوانید در اکانت Razer خود شارژ کنید.

جهت اطلاع از نحوه شارژ اکانت خود به بخش آموزش استفاده از گیفت کارت ریزر مراجعه کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]