گیفت کارت اسکایپ skype

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت اسکایپ

[/vc_column_text][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت اسکایپ Skype

اسکایپ یکی از زیر مجموعه های شرکت مایکروسافت است و به ویژه در بین کاربران ایرانی محبوبیت زیادی دارد. skype یک نرم افزار قدرتمند و کاربردیست که توسط مايكروسافت ارائه شده است كه بهترين مزيت و كاربرد آن امكان برقراری تماس تلفنی صوتی و تصویری در سرتاسر دنياست.

نرم افزار اسکایپ به دو صورت رايگان و غير رايگان ( استفاده از گيفت كارت اسكايپ جهت شارژ اكانت اسكايپ ) برای كاربران عرضه گرديده است كه در نسخه ی رايگان خيلی از مزيت ها و امتيازهای اسكايپ وجود ندارد.

مایکروسافت تعریف جالبی از نرم افزار و سرویس اسکایپ ارائه می‌کند. اسکایپ برای انجام کار ها توسط یکدیگر در زمانی که از هم دور هستید، است؛ با متن ، صوت، تصویر ارتباط با افراد دیگر ساده تر می‌شود، که این امکانات را اسکایپ در اختیار شما قرار می‌دهد.

با استفاده از نرم افزار اسکایپ می توانید با دیگران برای انجام امور مختلفی مانند کنفرانس های ویدیویی ، گفتگو با دوستان و خانواده در صورتی که طرف مقابل شما هم از برنامه اسکایپ استفاده کند، ارتباط برقرار کنید.

خرید گیفت کارت اسکایپ

برقراری تماس با اسكايپ به صورت رايگان فقط با تماس داخل شبکه ای skype امکان پذیر است به صورتی كه هر دو کاربر داخل شبکه اسکایپ باشند و از اسكايپ استفاده كنند. اما وقتی كه می خواهيد با خارج از شبکه ی اسکایپ تماس برقرار كنيد ( تلفن همراه یا تلفن ثابت ) باید هزینه آن را با خرید گیفت کارت اسکایپ skype پرداخت كرد. به صورتی كه با خريد گيفت كارت اسکایپ ، حساب کاربری خود را شارژ كرده و با شبکه های خارج از اسکایپ نیز تماس بگیرید.

هزينه تماس بين المللی با اسكايپ بسيار ارزان است و با كارت های اعتباری اسكايپ می توان پرداخت نمود. میزان شارژ اسکایپ با مبالغ ۱۰دلاری، ۲۵ دلاری و ۵۰ دلاری در فروشگاه گیفت کارت سل قابل انجام است. می توانید با خرید گیفت کارت اسکایپ یا کردیت اسکایپ، اکانت اسکایپ خود را شارژ کنید و با افرادی که نرم افزار اسکایپ را ندارند بصورت مستقیم تماس متنی یا صوتی برقرار کنید. همچنين به غير از تماس صوتی اسكايپ با داشتن اينترنت پر سرعت امكان برقراری تماس ويديوئی با مخاطب و كاربر مورد نظر نيز خواهيد داشت.

با پرداخت هزینه ای اندک و خرید گیفت کارت اسکایپ به امکانات زیر دسترسی خواهید داشت:
  • تماس تلفنی با موبایل ها وتلفن های ثابت در سرتاسر جهان
  • ارسال sms بوسیله اسکایپ
  • تماس گروهی همزمان با بیش از ۲۵ نفر
  • استفاده از caller ID
  • گرفتن شماره اختصاصی اسکایپ
  • ایجاد تماس های بین المللی از هر تلفنی با کمترین هزینه
  • تماس تلفنی در اسکایپ به وسیله Wifi
  • و….

با خرید گیفت کارت اسکایپ از فروشگاه گیفت کارت سل و شارژ اکانت اسکایپ خود میتوانید از امکانات پولی و متنوع آن لذت ببرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]