گیفت کارت ویزا visa

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت ویزا آمریکا

[/vc_column_text][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto”][vc_column][vc_separator color=”black” style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

گیفت کارت ویزا | Visa gift card

ویزا (Visa Inc.)، شرکتی چند ملیتی آمریکایی است که در سال ۱۹۵۸ تاسیس شده و واقع در شهر فاستر ایالت کالیفرنیا است. این شرکت در زمینه تکنولوژی پرداخت جهانی و خدمات مالی، که امکان استفاده از پول الکترونیکی را برای مصرف کنندگان، شرکت ها، بانک ها و دولت ها تحت برند Visa به وجود می آورد، فعالیت می کند.

گيفت كارت ويزا visa بدليل قابليت ها و امكانات بين المللی زيادی كه دارد يكی از پر فروش ترين و پر طرفدارترین گيفت كارت ها در ايران و در حوزه پرداخت غیرحضوری آنلاین در جهان می باشد. كه مهمترين دليل آن اين است كه با خريد گيفت كارت ويزا می توان از ۹۵ درصد سايت های جهان و ۱۰۰ درصد سايت های آمريكايی پرداخت انجام داد به عبارت ديگر گیفت کارت ویزا مادر همه ی گيفت كارت ها می باشد.

گيفت كارت ويزا يا همان ویزا کارت امریکا گیفت کارتی مناسب برای هديه دادن به دوستان با اعتبار قابل تعيين و مشخص است و بيشترين كاربرد آن برای افرادی است که نياز به کارت های اعتباری جهت خریدهای اینترنتی دارند.

كاربرد اين گيفت كارت در ايران برای خرید اینترنتی از سایت های خارجی و تبادلات اینترنتی است و هموطنان می توانند بدون داشتن محدودیت سایر گیفت کارت ها از این کارت ها استفاده کنند.

نکات قابل توجه هنگام خرید گیفت کارت ویزا Visa
  • گیفت کارت های ویزا به صورت کارت هدیه بوده و قابلیت شارژ شدن ندارند.
  • ویزا کارت ها تاریخ انقضا ندارند و پس از شارژ حساب ویزا امکان استفاده از اعتبار آن در هر زمان ممکن میباشد.
  • گيفت كارت ويزا دارای پنل گردش حساب و چک کردن موجودی است. جهت گرفتن موجودی و مشاهده تراكنش هايی كه به وسيله ویزا كارت انجام داده ايد می توانيد به سايت vanillavisa.com مراجعه نمایید.
  • برای جلوگیری از مسدود شدن گيفت كارت ويزا خريداری شده هنگام استفاده ( پرداخت ) حتما آی پی خود را به آمريكا تغییر دهید و آدرسی غیر از ایران ( آدرس آمريكايی ) وارد کنید.
  • زمان تحویل گیفت کارت ویزا خریداری شده در سایت گیفت کارت سل به صورت آنی میباشد و کد گیفت کارت بلافاصله پس از انجام مراحل خرید برای شما ایمیل خواهد شد.
  • برای اطلاع از نحوه استفاده از گیفت کارت ویزا میتوانید به بخش آموزش های گیفت کارت ویزا مراجعه نممایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]